Školení dobíjecí stanice - profesní kvalifikace 26-036-H

Pro montéry dobíjecích stanic pro elektromobily

Jedná se o jednodenní školení se státní zkouškou, na jehož konci vás bude po splnění všech zákonných podmínek čekat rozšíření vaší profesní kvalifikace.

V případě úspěšně vykonané profesní zkoušky získáte do pěti dnů od jejího konání osvědčení o získání profesní kvalifikace Montér dobíjecích stanic pro elektromobily (26 036 H).

Na základě tohoto osvědčení lze vykonávat veškeré montážní a údržbové práce na daných dobíjecích stanicích včetně jejich případného měření, obsluhy a nastavování.


TERMÍN KURZU:

22. května 2024

CENA KURZU:

Teorie + zkouška : 8 000 Kč bez DPH

V ceně školení a zkoušky je zahrnuto i občerstvení včetně oběda.

Garantujeme Vám náhradní termín školení/zkoušky v případě, že nahlásíte případnou absenci minimálně
7 dní předem. Pokud se v této lhůtě neomluvíte, pak Vám školení/zkouška propadá.   


Podmínky uchazeče pro vykonání zkoušky

Pro připuštění uchazeče ke zkoušce je nutné splnit následující podmínky: podat přihlášku ke zkoušce, dodat potvrzení o zdravotní způsobilosti a doložit osvědčení o elektrotechnické způsobilosti (vyhláška č. 50/1978 Sb. / NV č. 194/2022 Sb.).

Před zahájením zkoušky je uchazeč povinen prokázat svoji totožnost průkazem totožnosti.

Formulář pro přihlášku ke zkoušce a zdravotní způsobilost si můžete stáhnout zde: ↓ a poté jej prosím zašlete na email: info@solarniskolitel.cz.

Dokumenty pro profesní kvalifikaci - Montér dobíjecích stanic (26-036-H) :


Obsah školení pro montéry fotovoltaiky

  • V první části kurzu vás čeká teoretická část, kde budete provedeni veškerými informacemi o nabíjecích stanicích, související legislativě, elektroinstalacích, revizích apod.

  • Ve druhé části kurzu vás čeká praktická část, kde absolvujete písemný test a praktickou zkoušku, během které zužitkujete teoretické znalosti z první části kurzu.

  • Celková doba trvání zkoušky jednoho uchazeče je 8-10 hodin. 

Proč absolvovat kurz profesní kvalifikace 26-036-H?

  • Dobíjecí stanice může instalovat pouze oprávněná osoba, která je držitelem osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona o hospodaření. Pokud toto osvědčení nebudete mít, hrozí vám pokuta až 5 mil. korun.
  • Profesní kvalifikace 26 036 H je také požadavkem k získání dotací NZÚ. 
  • Získáte více zkušeností a budete mít výhodu před konkurencí.

Kde školení FVE probíhá

Naše školící centrum pro montáže fotovoltaických systémů se nachází na adrese: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun v místnosti č. 104 (v přízemí, po levé straně). Zaparkovat můžete bezplatně zde ↓


Proč přijít na naše školení

Klademe důraz na to, aby vám informace předávali profesionálové z oboru – příjemnou a srozumitelnou formou s velkou dávkou příkladů a zkušeností z mnohaleté praxe. Školení i zkouška pro získání profesní kvalifikace 26-036-H probíhá pod dohledem autorizovaných osob.

TIP: V případě účasti většího počtu zaměstnanců z jedné firmy na školení FVE nabízíme individuální ceny.

  • Naše školící centrum je nově vybaveno nabíjecími stanicemi pro elektromobilitu, tzn. wallboxy se smart řízením, na kterých budete proškoleni.
  • Jedná se o MyBox Charging stations, IONT tech Wallbox Single Basic a SolarBox.
    Tyto wallboxy umí spolupracovat s fotovoltaickou elektrárnou a zároveň zvládají dynamické řízení výkonu, které ohlídá přetížení el. sítě 


Zde se můžete podívat na názornou ukázku naší učebny a jak u nás školení probíhá.           Další naše profesní kvalifikace a školení

V případě zájmu o další profesní kvalifikaci se státní zkouškou vám můžeme nabídnout kurz/zkoušku Elektromontér fotovoltaických systémů (26-014-H). Bližší informace k této profesní kvalifikaci naleznete zde.

Dále u nás můžete absolvovat různá školení nebo semináře v oblasti fotovoltaiky zaměřené na montáže střešních konstrukcí, montáže FVE, revize fotovoltaických elektráren a stanic pro elektromobilitu, fotovoltaiku pro laiky a obchodníky. V případě zájmu o další školení fotovoltaiky se podívejte zde.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.